Özellikle son 10 yıldır popülerleşen renkli dövmeler, yine şehir efsaneleri dolayısıyla çok pahalı sanılmaktadır. Elbette klasik siyah dövmelere göre fiyatı biraz daha pahalıdır ancak aradaki fark bir uçurum değildir. Bu sebeple dövme yaptırmaya karar verecekseniz, çok pahalı diye renkli dövmelerden kaçmamanızı öneriyoruz.

Ancak şunu da hatırlatmak gerekir ki, küçük bir dövmede renkli-renksiz fiyat farkı küçükken, vücudunuzun büyük bir bölümünü kaplayacak olan dövmelerde fiyat farkı da haliyle büyümektedir. Bu bilgiye de dikkat ederek tercih yapmanızı tavsiye ederiz.

Dövme sanatçılarımıza sık sorulan sorulardan biri de renklerin ayrı ayrı fiyatlandırılıp fiyatlandırılmadığıdır. Bu noktada farklı renklerin farklı fiyatları yoktur. Kaç renk kullanıldığının da fazlaca bir önemi yoktur. Önemli olan sadece dövmenin renkli olup olmamasıdır.

Yaptıracağı renkli dövme modelini belirlemiş olan kullanıcılarımız, iletişim sayfamızdan veya dövme fiyatı hesaplama sayfamızdan modeli göndererek net bir fiyat alabilir.